اعلا روغن سپاهان

تولید روغن‌های صنعتی

روغن‌های صنعتی ، پایه بسیاری از صنایع مختلف هستند که بصورت مستقیم به عنوان مواد اولیه به کار گرفته میشود و بصورت غیر مستقیم برای  روانکاری ، بهبود فرایند تولید و یا جهت نگهداری ، از انها در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این روغنها غالبا پایه گیاهی یا حیوانی دارند و بسته به شرایط تولید ، حتی امکان استفاده بعنوان خوراک دام و طیور و ابزیان را دارا می‌باشد.

تولید به روش بهداشتی جهت خوراک دام و ابزیان ، استفاده در صابون سازی و لوازم آرایشی

قیمت بصرفه در کنار کیفیت محصول و رعایت استانداردهای صنعتی

تولید صنعتی و مهندسی شده توسط آزمایشگاه شرکت بمنظور حفظ خواص شیمیایی و فیزیکی روغن

بیش از 0
تن تولید سالانه
بیش از 0
نوع تولید محصول مختلف
بیش از 0
ارسال به شرکت ها در شهر های مختلف
بیش از 0
ساعت آزمایش و تست کیفی و شیمیایی

روغن تالو

روغن تالو به نوعی از چربی تولید شده از دام یا طیور گفته میشود که عمده مواد تشکیل دهنده آن تری گلیسیرید است. روغن تالو که در بازار استفاده می‌شود ترکیبی از چربی گاو و
گوسفند است در موارد خاص مقداری به آن چربی حاصل از طیور نیز اضافه می گردد. روغن تالو کالا جدیدی نیست، در زما نهای قدیم تحت نام چربی پی تولید و عرضه میگردید.

روغن استخوان

این محصول تولیدی از ضایعات کشتارگاه ‌هایی که برای مصارف انسانی غیر قابل  استفاده می‌باشد، استخراج می‌شود و به عنوان خوراک دام، طیور و آبزیان جهت تامین پروتئین غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در جیره ‌بندی غذایی آنان بسیار حائز اهمیت است.

روغن ماهی

روغن صنعتی ماهی یک ماده اصلی در صنایع مختلف است که از گوشت ماهی‌های چرب استخراج می‌شود و به عنوان یک منبع اصلی از امگا-3 اسیدهای چرب مانند اسید ایکوزاپنتانوئیک (EPA) و دوکوزاهگزانوئیک (DHA) معروف است. این اسیدهای چرب اولئیک با تأثیرات مثبت خود بر سلامتی، بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی، کاهش التهابات بدن، و تقویت سلامت قلب و عروق شناخته می‌شوند.

چربی گاوی

چربی گاوی یک منبع ارزشمند از چربی است که از بافت‌های گاو به دست می‌آید و در صنایع مختلف به کار می‌رود. این نوع چربی به عنوان یک ماده اصلی در تولید محصولات صابون‌سازی و مواد شوینده استفاده می‌شود.